Гурток "Політ фантазії"

Майстер- клас з виготовлення писанки

Великдень – одне з найособливіших, найсвітліших та найбільш очікуваних християнських свят. Кожна родина заздалегідь готується до цього дня, а одним із найважливіших його атрибутів є традиційна українська писанка. Але процес її створення має багато нюансів, без знання яких результат може і не вдатися. Тому всім, хто хоче наповнити свій великодній кошик розписаними за всіма правилами яєчками, радимо відвідати майстер-клас, який підготувала керівник гуртка "Політ фантазії" Жашківського ліцею №5, Коваль Оксана Миколаївна.

12:34 12.04.2023

Підсумки VII Всеукраїнської онлайн виставки-конкурсу «Талановиті! Наполегливі! Успішні!»

Підведено підсумки VII Всеукраїнської онлайн виставки-конкурсу «Талановиті! Наполегливі! Успішні!», проведеної українським державним університетом ім. М. Драгоманова спільно з Міжнародною асоціацією позашкільної освіти. Метою цього конкурсу є пошук та підтримка талановитих дітей та молоді.

12:21 05.04.2023

Жовто-блакитний ангелочок з фоамірану

Продовжуємо добірку майстер - класів жовто-блакитних виробів і виготовляємо оберіг "Жовто-блакитний ангелочок з фоамірану".  Обереги та захисні амулети захищають людину на енергетичному рівні. Їх можна купувати і заряджати у досвідчених відунів та магів. Проте практика показує, що найсильнішими є талісмани, виготовлені власноруч, адже що може бути кращим за оберіг зроблений своїми руками .

12:10 13.03.2023

Кошик з квітами

Настала довгождана весняна пора... Розпускаються перші весняні квіти... І саме в березні всі вітають жінок зі святом. Саме тому сьогодні учні 3-го класу, разом з керівником гуртка "Політ фантазії" Коваль О.М. виготовляли в подарунок для своїх мам "Кошик з квітами". Усі роботи вийшли неповторними, красивими і оригінальними, адже кожен з учнів вклав частинку себе та своєї фантазії для найрідніших.

13:05 08.03.2023

Майстер-клас з виготовлення патріотичного браслету

Продовжуємо добірку майстер- класів жовто-блакитних виробів і виготовляємо патріотичного браслета з жовтих і блакитних стрічок. Патріотичні браслети – це не тільки гарний аксесуар, але й талісман на удачу. Їхня унікальність полягає в тому, що його можуть носити всі. Зараз можна побачити такі браслети в продажу, але той, який ви зробите своїми руками, з ними ніколи не зрівняється!

12:13 15.02.2023

Майстер-клас з виготовлення патріотичного сердечка з фоамірану

Навчити дітей  любити рідну країну — це добра справа. Тоді вони підростатимуть, у правильному сенсі, «національно свідомими» громадянами, і розумітимуть, чому це важливо для їхніх батьків і них самих. Кожен робить це на власний розсуд: дехто розповідає сімейні історії, інші мандрують з малечею красивими містами, показуючи мальовничі пейзажі, на які багата Україна. Але починати краще з малого, а саме разом з дітьми робити патріотичні поробки, вкладаючи у них повагу, любов, віру у велике майбутнє і підтримуючи єдність нашої держави. Сьогодні ми розпочинаємо добірку майстер-класів жовто-блакитних виробів, які буде цікаво і не складно створити з дітьми.

12:25 01.02.2023

Аплікація "Зимова феєрія"

Аплікація – одне з найулюбленіших занять дітей. Дітям подобається щось вирізати з паперу або тканини, клеїти, розфарбовувати й, зрештою, отримувати творіння, зроблене своїми руками. Скільки радощів у дитинстві нам приносило виготовлення листівок до свят для батьків. Будь-яка творча діяльність, зокрема аплікація, має велике значення для розумового розвитку дітей. Сьогодні на занятті гуртка вихованці ознайомились з декоративним вирізуванням "Витинанка"і виготовили  аплікацію "Зимова феєрія". Даний вид аплікації дуже сподобався дітям.

14:13 14.12.2022

Чобіток Святого Миколая

День Святого Миколая - найочікуваніше свято для дітлахів, адже саме це свято  розпочинає низку веселих новорічних та різдвяних свят, які принесуть багато приємних сюрпризів та подарунків. Наймолодші вихованці гуртка "Політ фантазії" виготовили чобіток Святого Миколая, на якому  написали листа зі своїми побажаннями та проявляли свої творчі здібності.

08:59 06.12.2022