Гурток "Політ фантазії"

День лелек

Лелека - один із символів України. Здавна цей птах символізував любов до батька й матері, що благословили на цей світ. А тому, він є символом продовження роду, сімейного добробуту і любові до рідного краю. Вихованці гуртка виготовили лелек , поділилися своїми знаннями про цих птахів та пов’язаними з ними прикметами, повір’ями та легендами. Відповідно до народних спостережень 19 березня – це день, коли прилітають лелеки. За повір’ями, вони приносять на своїх крилах холод, тому зазвичай у третій декаді березня спостерігається зниження температури. А ще ми віримо, що лелеки принесуть на своїх крилах довгоочікувану перемогу.

12:06 19.03.2024

Годівничка для птахів

Сьогодні на занятті гуртка діти виготовляли годівнички й  ознайомились із птахами, які залишаються взимку в нашій місцевості. З'ясували чому вони наближаються до людських осель. Провели дослідження як змінюється життя пернатих у холодний період, від чого вони страждають найбільше і якої допомоги чекають від людей.

11:43 31.01.2024

Символ 2024 року Зелений дерев’яний дракон

Символом 2024 року буде Зелений дерев’яний дракон, який асоціюється з мудрістю, силою та достатком. Цей міфічний звір у культурі багатьох країн вважається довгожителем та втіленням сили духу. У Китаї він є символом удачі, благополуччя та процвітання. Його шанують як володаря надприродних сил та мудрості, здатного приносити удачу та захищати від бід. Ми з вихованцями гуртка зробили дракона з кольорового паперу своїми руками, який стане нашим оберегом наступного року.

11:59 19.12.2023

Скандинавський гном

Сьогодні на занятті гуртка діти виготовляли Скандинавського гнома, адже це символ Нового року , Різдва та інших свят.

08:11 13.12.2023

Рвана аплікація "Ялинка"

Рвана аплікація з кольорового паперу - один з найпростіших, але цікавих виробів, які можна створювати разом з дітьми. Зазвичай для дітей такий процес є дуже захоплюючим, адже їм не потрібно бути особливо уважними і акуратними при виконанні, їм просто потрібно буде творити

13:27 07.12.2023

Ангелочки-обереги до Дня Гідності і Свободи

До Дня Гідності і Свободи вихованці гуртка  виготовляли   обереги у вигляді жовто-блакитних ангеликів. Діти подбали про свій внутрішній дім,виготовивши патріотичні обереги для наших захисників. Вони вклали у свої роботи найкращі думки, найсвітліші мрії і найпотаємніші бажання про мир, перемогу, повернення додому наших воїнів. Усі молитви українців звернені до неба з єдиним проханням, щоб закінчилася війна.  Віримо в Збройні Сили України!

08:19 21.11.2023

Витинанка "Дерево життя"

Дерево життя – це найголовніший символ рослинного світу майже у всіх народів планети. В українців воно існує практично у всіх видах мистецтва, зокрема широко оспівується в колядках, де йому надають надзвичайного значення у створенні світу й інших важливих Божих і людських справах. Сьогодні на занятті гуртка вихованці опановували поняття про мистецтво витинанки, яке прийшло до нас із далекої давнини; вчились практичних навичок виготовлення художніх творів із паперу;створювали декоративну композицію «Дерево життя» у техніці витинанки. Це заняття посприяло розвитку в дітей інтересу до українського декоративно-ужиткового мистецтва,виховуванню зацікавленості у пізнанні багатогранної культури нашого народу.

14:37 09.11.2023

День хліба

Хліб – один з найпопулярніших продуктів у світі, без якого не обходиться жоден день нашого життя. Тому не дивно, що у нього є і своє свято – Всесвітній день хліба, яке відзначається щорічно 16 жовтня. Це свято було запроваджене Міжнародним Союзом пекарів та пекарів-кондитерів.

17:19 16.10.2023

Підсумки міжнародного двотурового конкурсу "Арт Геній"

Цей рік став феєрверком нагород для учнів Жашківського ліцею №5. З 26.04 по 10.05 проходив міжнародний  двотуровий конкурс мистецтв "Арт Геній" . Учні та керівник гуртка "Політ фантазії", які вибороли гран-прі, було нагороджено дипломом і подякою.

14:13 24.05.2023