Безпечне та здорове майбутнє праці

Дата: 26.04.2019 10:47

В рамках Тижня знань о основ безпеки життєдіяльності та Дня охорони праці, який у цьому році проходить під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці», в нашому закладі проведено навчальне заняття співробітниками Жашківського сектору ДСНС.

Надзвичайники роз’яснили учням про способи запобігання травмуванню та загибелі дітей на пожежах, а також наголосили на дотриманні правил безпечної поведінки в весняно-літній період. Було надано методичну допомогу педагогічним працівникам у підготовці та проведенні заходів з питань безпеки життєдіяльності. Оновлено інформаційно-довідкові куточки з питань безпеки життєдіяльності в закладі матеріалами, що попереджують про небезпеки весняно-літнього періоду. Під час заходу особливу увагу приділили правилам поведінки на відпочинку в екосистемах, негативним наслідкам спалювання сухої рослинності та правилам поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Продемонстрували пожежно-рятувальний автомобіль та пожежно-технічне оснащення. Надали змогу дітям спробувати себе в ролі рятувальника: одягти бойовий одяг, попрацювати з пожежним стволом, подаючи струмінь води.

Учні отримали багато вражень від побаченого та почутого.