Гелiантус 2019

Дата: 19.02.2019 11:03

Щороку учні нашого закладу беруть участь у  різноманітних конкурсах, турнірах, іграх, які спонукають їх до поглиблення знань, науково-дослідницької діяльності. В листопаді школярі стали  активними учасниками міжнародної природознавчої гри «Геліантус». Цього року 64 учні закладу виявили бажання перевірити свої знання з біології, хімії, географії та фізики.  Під час розв`язання завдань школярі мали можливість виявити цілісність мислення, вміння оцінювати ситуацію різнобічно, робити нестандартні висновки. За підсумками цих інтелектуальних змагань маємо 37 дипломів переможця в початковій школі, 21 диплом ІІ ступеня, 6 дипломів І ступеня, а також всі отримали подарунки: зошити, блокноти, лінійки, ручки.