Закликаймо весну разом із дітьми!

Дата: 05.04.2019 11:06

Закликаймо весну разом із дітьми!

З приходом теплого весняного сонечка важко втриматися за шкільною партою. Весь свій вільний час діти проводять на свіжому повітрі. Вчитель Павлюк І.Ф. з бібліотекарем Рогозою Л. В. провели для учнів 3класу урок – екскурсію на шкільне подвір'я. Діти спостерігали весняні зміни в природі, фантазували, слухали щебетання птахів.

Навесні прокидається природа після зимової сплячки. Про цю чарівну пору року можна розповідати багато, але краще це зробити мовою поезії, яка спроможна подарувати відчуття гармонії та прищепити любов до краси навколо.  Вірші про весну  змушують дітей  відчути гармонію з природою. Вони із захопленням розповідали вірші,оповідання, казки про весну.

Такі уроки надихають дітей милуватися природою, любити і берегти її, а також отримують величезний заряд позитивної енергії. У свою чергу вчителі відзначають, що, перебуваючи на природі, діти краще висловлюють свою думку і засвоюють навчальний матеріал, а також реалізують свій творчий потенціал.