Евакуація

Дата: 10.09.2019 11:08

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях. Саме тому у закладі з 9 вересня розпочався Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Наша безпека у наших руках!». У рамках тижня проводяться різноманітні заходи, основною метою яких є формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація  основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді;  розвиток  в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування  гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти. Одним із практичних занять було проведення навчальних тренувань з евакуації учнів із закладу  у випадку виникнення пожежі.