"Я МАЮ ПРАВО!"

Дата: 06.09.2019 11:39

В межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», який діє відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 638-р «Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2017-2019 роках», з метою формування у дітей навичок та вмінь відстоювати та захищати свої права, 6 вересня 2019 року в нашому закладі проведено тематичні уроки «Я маю право!».

У цікавій інтерактивній формі класоводи Щука І.О., Павлюк І.Ф., класний керівник Задорожня В.В., практичний психолог Сміщенко С.С розповіли учням про те, які права гарантуються кожному. Дали чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли їхні права порушують, навчали учнів, як ці права захищати.

Ми маємо надію, що ця масштабна реформа правової свідомості, забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.