Акція «Збережи ялинку»

Дата: 17.12.2019 12:07

Напередодні зустрічі новорічних свят традиційною є зелена «лихоманка». Усі поспішають купити собі головну гостю Нового року – ялиночку! Але, на жаль, ми рідко замислюємося над тим, що наше бажання прикрасити зеленою красунею свою оселю, завдає природі чимало шкоди. Декілька днів святкова атмосфера. А потім? Вже на початку січня деревця ялинки чи сосни, зрубані нещодавно в лісі, викидають на смітник, як непотрібний мотлох.

Щоб зберегти хвойні дерева, щороку в Україні проводяться різноманітні природоохоронні акції, спрямовані на збереження зеленого багатства – хвойних лісів.

Наш заклад також не лишився осторонь природоохоронної акції «ЗБЕРЕЖУ ЯЛИНКУ!», щоб зробити власний внесок у припинення винищення хвойних дерев.
Природоохоронна акція «Збережу ялинку» стала для дітей справжнім веселим зимовим святом! Вона переконала учнів, що у переддень новорічних свят ялинки потрібно берегти, а не вирубувати.