A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жашківський заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів №5
Жашківської міської ради Черкаської області

Міжнародний фестиваль по арт-терапії "ART-PRAKTIK"

Дата: 22.04.2019 12:22
Кількість переглядів: 143

19 квітня відбувся Міжнародний фестиваль по арт-терапії "ART-PRAKTIK" в м. Умань. Кожен з присутніх мав можливість взяти участь у майстер-класах, де на власному досвіді  вчилися  новим та цікавим методам арт-терапі та  спробувати їх на практиці. Захоплюючим та плідним було спілкування  з тренерами, котрі прибули на фестиваль з різних міст України .
      На протязі дня ми розглядали методи арт-терапії і арт-педагогіки,  ігротерапії, казкотерапії, пісочна терапія робота з МАК в інклюзивній освіті та в оствіті цілому.   Вчилися розвивати міжпівкульні взаємодію у дорослих та дітей. Розглядали та практикувалися з прийомами мнемотехніки та ейдетики. Виконували та практикували вправи та методики , котрі в подальшому покращать та допоможуть у роботі психолога з дітьми, батьками та всіма учасниками освітнього процесу.
     Отримавши безцінний досвід та цікаве взаємне спілкування, багато позитиву та користі розумієш, що кожен повинен побачити і зрозуміти в чому полягає арт-терапія та яку вона має користь для роботи з дитиною. Такі заходи несуть хороший досвід кожній людині, адже в нас завжди знайдеться в чому рости та , що в собі розвивати.
      Приємним завершенням  було отримання сертифіката учасника міжнародного фестивалю арт-терапії "ART-PRAKTIK".
Детальніше на сайті: https://sites.google.com/view/psyhologsmishchenkos/новини

       


« повернутися

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора