Тиждень ЦЗ

Дата: 17.05.2019 12:32

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 13 по 17 квітня проводився Тиждень ЦЗ.

Завершальним етапом була евакуація закладу, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій, удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти по сигналу «Увага всім!».

Учні переглянути навчальні мультфільми та фільми, практично ознайомилися із засобами захисту органів дихання та шкіри.

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.