ЯК ПЕРЕТВОРИТИ СОРТУВАННЯ СМІТТЯ НА ЗАРОБІТОК

Дата: 19.09.2019 12:34

Проблема утилізації відходів знайома не в нашому місті, а й у всій Україні. Кожне місто вирішує це питання по-різному: спалювання, захоронення, переробка, будування заводів, впровадження нових законів та правил. Однак, перший пункт, з якого усюди починалась боротьба з відходами - сортування сміття, проведення якого залежить саме від громадян.

Комплекти різнокольорових баків для роздільного сортування сміття встановили на території нашого закладу у листопаді 2018 року за ініціативи Жашківської міської ради з метою навчити кожного школяра яким чином поводитись з відходами, що з ними робити, щоб сміття перетворилося на цінну та ліквідну вторинну сировину.

За цей період учнями закладу, працівниками було зібрано один контейнер пластикових пляшок, які на початку вересня було здано на переробку. Приємно, що ми отримали перші кошти – 100 гривень, на які придбали паперові одноразові рушнички для учнів закладу.