ХІІ Міжнародний конкурс з українознавства для учнів 8-11 класів

Дата: 03.04.2019 12:36

Протягом 28-30 березня учениця 10-го класу Синчак Інна разом з своїм науковим керівником, вчителем історії Іванько Ганною Василівною брали участь у ХІІ Міжнародному конкурсі з українознавства для учнів 8-11 класів.
     Учасники відвідали Музей історії Києва, Музей української революції 1917-1921рр. та Верховну Раду України.
     Наша учениця гідно призентувала роботу "Демократія та стратегічні помилки Української Центральної ради", тема, яка є надзвичайно актуальною на сьогодні, як відзначили члени журі.
     Ганна Василівна відвідала методологічний семінар "Великий терор 1937 - 7938 рр. в Україні: факти, дослідження та проблеми викладання"
     Інну Синчак нагородили Дипломом за перемогу в І турі та вручено цікаві подарунки.