Тиждень з протидії булінгу

Дата: 19.09.2019 09:05

З 16 по 20 вересня в закладі проходить Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. До проведення тижня  долучився весь шкільний колектив. З метою розширення знань учнів про булінг та запобігання цьому явища педагогами закладу було організовано та проведено ряд заходів.  Учні вчилися бути добрими та толерантними один з одним та іншими людьми.  Обговорювали та розширювали знання щодо булінгу, а також вчилися знаходити вихід із різних складних ситуацій.

Практичний  психолог Сміщенко С.С. разом з класним керівником 5-го класу Григор’євою Ю.А. провели заняття з елементами тренінгу на тему "Стоп булінг!". Діти активно приймали участь у різних завданнях. Особливо цікавими для них  виявилися вправи "Зім’ятий папірець" та "Серце доброти". Коломієць В.М., учитель правознавства провів тематичний урок з учнями  9 класу на тему:«Стоп булінг! Правовий захист людини!». Задорожня В.В. провела класну годину  з учнями 7 класу, а бібліотекар бібліотечну годину на тему «Стоп булінг!».  Класоводами Андріяш І.В. та Щукою І.О. були проведені Уроки Доброти у 1 та 2 класах.