І (міський) етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

Дата: 24.03.2019 13:25

22 березня 2019 року на базі Жашківської СПШ №1 відбувся І(міський) етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних який пройшов під гаслом «Завжди й усюди – безпеці бути!».

Метою проведення фестивалю є нестандартне навчання учнів правилам безпечної поведінки, формування поваги до героїчної професії рятувальника та популяризація серед дітей та молоді здорового способу життя.    У міському етапі Фестивалю прийняли участь 7 дружин юних пожежних закладів загальної середньої освіти  громади. У підсумку команда «Штурм» нашого закладу здобула ІІІ місце.

Слід зазначити, що всі команди на досить високому рівні демонстрували свою акторську майстерність, кмітливість і зібраність. Вболівальники та журі були задоволені виступами колективів. Усі команди були нагородженні спільними подяками та дипломами Жашківського РС УДСНС України в Черкаській області та відділу освіти Жашківської міської ради.