16 днів проти насилля

Дата: 29.11.2019 13:31

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня у регіонах України в рамках загальнонаціональної акції “16 днів проти насилля” проводяться різноманітні заходи, спрямовані на те, щоб привернути увагу суспільства до проблем насильства, торгівлі людьми, захисту прав дітей, жінок , тощо.
Наш заклад долучився до акції і протягом тижня педагогами було проведено:
- виховні години на теми: "Світ без насильства", "Діти України про свої права" тощо;
- інфорсаційну лінійку;
 - бібліотечну годину  "Дружба починається з усмішки";
-  виховну бесіду з представниками поліції на тему "Роз'яснення відповідальності за жорстоке поводження з однолітками, а також вчинення кримінальних правопорушень проти особистості";
- практичним психологом проведено заняття з елементами тренінгу на тему: "Ми - рівні, ми - різні";
- лекція "Профілактика СНІДу та ВІЛ-інфекцій" проведено соціальним педагогом.
- конкурс та виставка малюнків "Щаслива сім'я - без насильства"; "Дитяче мистецтво проти насильства"