Стартував "Тиждень креативних ідей"

Дата: 05.02.2019 13:31

5 лютого в нашому закладі стартував "Тиждень креативних ідей". Сьогодні методичними знахідками з колегами ділилися педагоги закладу: Задорожня В. М. провела відкритий урок-проект на тему "Визначення типу шкіри на різних ділянках обличчя та складання правил догляду за власною шкірою" , для учителів історії урок-квест  у 6-му класі провів Коломієць В. М. Учителем інформатики Папаяніною С. В. було проведено урок-ділову гру у 7-му класі, де учні навчилися розв'язувати компетентнісні задачі. Уявну подорож країнами Європи здійснили учні 10-го класу під керівництвом вчителя Демченко С. В. Найвищою цінністю є життя та безпека дітей тож тему уроку у 3-му класі з основ здоров'я Павлюк І. Ф. взяла "Як діяти при витоку газу".
       Традиційними для нашого закладу стали музичні, рухливі перерви, які проводять для молодших учнів члени учнівського самоврядування. Цікавим та напруженим був турнір з настільного тенісу, який провела учитель фізичної культури Кривенко Т. В.