Свято осені

Дата: 08.11.2019 15:14

Традиційно кожного року в усіх закладах відбувається Свято осені. Діти готують композиції з овочів, фруктів, квітів та з усього, чим багата природа, готують костюми, вивчають нові вірші та пісні про золотокосу красуню Осінь, розучують жваві таночки.

Завітало свято Осені і до Жашківського закладу №5. А й справді, як не відзначити цю чарівну пору року і не влаштувати свято? Скільки поетів освідчувались їй у коханні, скільки художників увіковічнили її красу у своїх полотнах. А вона кожного року знов і зновз ачаровує нас своєю безмежною щедрістю та неймовірною красою. Звучали пісні, вірші, міні-п’єси у виконанні учнів 2 класу. Своєю красою і незвичайністю вразили костюми дітей.

Усі були у захваті від гарного свята, яке подарували другокласники разом зі своїм класоводом Щукою І.О.. Дякуємо за чудове свято!!!