Протипожежна безпека - це необхідність

Дата: 04.03.2020 15:20

Процес навчання дітей нормам протипожежної безпеки - це є необхідність. У шкільному віці діти повинні засвоїти базові поняття – вогонь, в чому полягає його небезпека, як його використовують і як можна його застосовувати. Крім того, обов'язково необхідно пояснювати основні правила поведінки під час пожежі і будь-якої іншої надзвичайної ситуації.

Саме тому учителем основ здоров'я Грибом В. П.  проведено інформаційні заняття, де діти мали можливість нагадати  правила використання   електроприладів та побутового обладнання, як поводитися з  легкозаймистими та горючими матеріалами. Повторили правильність та послідовність використання вогнегасників та інших первинних засобів боротьби з вогнем.

Адже у надзвичайних ситуаціях кожен повинен вміти та знати, як  допомогти собі та молодшим учням врятуватися.