Участь у природничій грі "Геліантус"

Дата: 19.11.2019 16:02

Сьогодні, 19 листопада,  у нашому закладі була проведена Міжнародна природознавча гра «Геліантус». Учні закладу не вперше стали учасниками цієї захоплюючої інтелектуальної гри, яка дала можливість їм випробувати власні сили в різних навчальних предметах, аналізуючи різні об’єкти вивчення Кожен з учасників поринув у дивовижний світ біології, географії, хімії та фізики. Завдання гри складні, але цікаві, пізнавальні і корисні. Вони спонукають учнів до науково-дослідницької роботи, розвивають інтуїцію та творчі здібності, підтримують сталий інтерес до природничих предметів. Важливо, що у змісті завдань поєднуються такі сфери оточуючого світу як природа, суспільство, людина. Тож тепер з нетерпінням будемо чекати результатів гри.