"Конвенція ООН про права дитини. Знаємо та реалізуємо свої права"

Дата: 29.11.2019 17:59

В рамках акції '16 днів проти насильства' практичним психологом Сміщенко С. С. та вчителем історії Іванько Г. В. було проведено інтегроване заняття з елементами тренінгу на тему: 'Конвенція ООН про права дитини. Знаємо та реалізуємо свої права'. Основними завдяннями було: поставлено, ознайомити учнів з змістом Конвенції ООН 'Про права дитини', навчити кожного розуміти та знати свої права та обов'язки, реалізувати їх в житті.
В ході заняття діти переглянули тематичні відео-ролики, отримали цінні знання та збагатились цікавою інформацією.
Особлива увага учасників була прикута під час методики 'Нитка', коли діти могли бачити та співпереживати, глибоко розуміючи важливість всіх аспектів у житті дитини. З захопленням учні виконували завдання 'Лист майбутньому 'Я', адже вони навчались аналізувати, уявляти  продумуючи своє завтра та загалом майбутнє. Завершальним етапом заняття був малюнок на тему: 'Права очима дітей'. Учні в повній мірі задіяли свою фантазію та логічно підвели підсумок уроку. Завдяки таким комплексним, інтегрованим заняттям діти навчаються корисно та продуктивно працювати, розвиватися, висловлювати свої думки, вміти слухати, формуючи толерантні та доброзичливі відносини.