Зимове свято

Дата: 26.12.2018 23:30

Майбутнє нашої держави залежить від повсякденної турботи про дітей. Діти – наше найцінніше багатство. Ми піклуємося про їхнє здоров'я, виховуємо, навчаємо, організовуємо цікаве дозвілля. Особливу увагу приділяємо дітям пільгових категорій.

Зимові свята діти чекають з нетерпінням. Адже це початок казкової пори. Добрий чарівник із білою бородою поспішає до кожної дитини. І у своєму мішку він несе  слухняній малечі омріяні подарунки, не обходить увагою жодної дитини, дарує свою любов  тим, кому це насправді потрібно.

За сприяння Жашківської міської ради, відділу освіти 50 школярів нашого закладу одержали з рук Діда Мороза та Снігуроньки солодкі подарунки. Привітала учнів з прийдешнім святом також директор закладу Сухоносова Наталія Петрівна. Вона побажала дітям здоров’я та закликала їх бути слухняними, аби і  в наступному році  отримати подарунки.