Благодійні кошти

Сучасна школа – це надзвичайно складний соціальний механізм, нормальне функціонування якого можливе лише за умови тісної взаємодії усіх його складових. І не останнє місце тут за матеріально-технічним забезпеченням освітнього процесу, створенням умов, в яких якнайповніше розкриватимуться творчі можливості учнівського та вчительського колективів.

Ми безмежно раді, що довкола чимало небайдужих людей, котрі допомагають нашому закладу ставати кращим, більш функціональним та пристосованішим до сучасних вимог.

Дирекція закладу щиро вдячна усім, хто на ділі переймається проблемами закладу. Це наша міська влада, відділ освіти, які завжди відгукуються на прохання допомогти в тому чи іншому питанні.

Відрадно: останнім часом значно покращились умови, в яких навчаються наші діти. За сприяння депутата міської ради Приймака І.В. було замінено 2 дверей у класних кімнатах, вхідні двері центрального входу на суму 31300 грн.

На потреби закладу за кошти депутатського фонду депутата міської ради Гуменюка В.А. придбано новий багатофункціональний пристрій Epson L222 та два телевізори на суму 20584 грн.

Частими гостями нашого закладу є представники благодійного фонду «Нова громада». Не секрет, що з допомогою технічних засобів вдається значно покращити навчальний процес, зацікавити учнів у вивченні того чи іншого предмета, а отже – домогтися якісних знань. Тим більше, що сучасні гаджети придатні для проведення практично усіх уроків. Тож приємним подарунком у цьому навчальному році було поповнення матеріальної бази кабінету інформатики сучасними планшетами, які передав закладу керівник соціальних проектів Погорілий В.Г.

Звіт батьківського комітету про використання коштів благодійного фонду за вересень - грудень 2018-2019 н.р.

Звіт батьківського комітету про використання коштів благодійного фонду за липень -серпень 2018-2019 н.р.

Звіт батьківського комітету про використання коштів благодійного фонду за квітень-червень 2017 - 2018 н.р.

Звіт батьківського комітету про використання коштів благодійного фонду за січень-березень 2017-2018 н.р.

Звіт батьківського комітету про використання коштів благодійного фонду за І семестр 2017-2018 н.р.