Матеріали для дітей з особливими освітніми потребами

За сприяння відділу освіти Жашківської міської ради наш заклад отримав матеріали для занять з учнями з особливими потребами. Зокрема: сортувальний набір "Геометричні фігури", абакус для сортування чисел, набір трафаретів "Навколишнє середовище", набір дерев'яних кубиків "Кольори та форми", настільна гра для розвитку емоційного інтелекту, набір логопедичних карток для розвитку артикуляції, навчальне доміно «Словниковий ланцюжок», каса букв та цифр з магнітно-маркерною дошкою, магнітно-маркерний планшет, лінза Френеля, ігровий набір "Вивчаємо час" та інше. Адже для особливих дітей повинні створюватися особливі умови. Завдяки даним іграм, наборам, дошкам учням стають доступні більш ширші можливості, вони легше та швидше сприймають, засвоюють, розуміють та розвиваються. Це стане важливим та незамінним помічником, великим кроком у роботі з дітьми, адже завдяки зусиллям та допоміжним матеріалам помаленьку, але впевнено ми допомагаємо кожному школяреві віднайти себе та свій шлях у житті.