Проект «Школа в коробці»

Дитя́чий фонд ООН, ЮНІСЕФ - є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей, який працює у понад 190 країнах і територіях світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. До вирішення дитячих проблем ЮНІСЕФ залучає найширше коло тих, хто може і повинен подбати про майбутнє нових поколінь, активно співпрацюючи з урядами і науковими установами, бізнесом і громадськими організаціями, лікарнями і навчальними закладами, інформуючи про проблеми дітей, пропонуючи перевірені й ефективні рішення, стимулюючи законодавчі зміни.

Педагоги нашого закладу успішно впроваджують проекти ЮНІСЕФ в освітній діяльності, активно працюють на платформі https://www.unicef.org/ukraine/current-projects-parenting, проходять онлайн-курси, вебінари. Приємно, що 24 листопада за підтримки відділу освіти Жашківської міської ради  та  організації UNICEF наш заклад отримав подарунок за проєктом "Школа в коробці" - набір канцелярського приладдя (маркери, пензлі, крейда, глобуси, олівці, лінійки зошити з вправами тощо), навчальне приладдя для дітей із особливими потребами, яке стане в нагоді нашим учителям та учням під час різноманітних заходів.