A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський опорний ліцей №5
Жашківської міської ради Черкаської області Уманського району

Сторінка практичного психолога

Сайт практичного психолога Сміщенко Світлани Станіславівни

       

       У Жашківському ліцеї №5 Жашківської міської ради Черкаської області, Ви завжди маєте можливість отримати психологічну допомогу та підтримку.

       Практичний психолог закладу Сміщенко Світлана Станіславівна, працює офлайн та онлайн, а також ви можете писати на електронну скриньку довіри соціально-психологічної служби. 

Скринька довіри

Більше інформації на сайті психолога

Дата: від до Скинути

Паперові фантазії

     Учні 1-го класу активно попрацювали на тему "Паперові фантазії".    Папір – це є перший матеріал з яким стикається дитина з дитинства. Вона пробує на ньому зробити свої перші карлючки, зобразити щось.   Заняття «Паперові фантазії» дає змогу дитині граючись та фантазуючи розвивати моторику рук та уяву. В основі роботи лежить вправа з зім’ятим папером, яка дає позитивний рух у всіх робочих сферах. Саме тому першокласники були захоплені процесом  отримавши в результаті  неповторні та унікальні малюнки.   

13:00 21.01.2019

"Веселі пальчики"

17 січня було проведено заняття «Веселі пальчики», яке дає змогу дітям розвивати моторику рук паралельно задіяти активно уяву. Саме завдання такого змісту учні полюбляють, адже працювати з фарбами , особливо без пензлика, дуже цікаво та захопливо .

12:06 17.01.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора