A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський опорний ліцей №5
Жашківської міської ради Черкаської області Уманського району

Оголошення

 

 

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Для оперативного вирішення питань та виключення конфліктних ситуацій просимо свої звернення направляти на електронну пошту ліцеюzhshcolano5@gmail.com .

Всі питання краще починати вирішувати з кабінету директораТут Ви знайдете порозуміння і вирішите питання, які у Вас виникли. 

 

 

 

 

  

Дата: від до Скинути

Портал KudaPostupat.ua

Для учнів створений портал http://kudapostupat.ua - повноцінна платформа, на якій зібрана корисна інформація про вступ до найкращих університетів України, Польщі, Великобританії, Франції, Канади, Австрії, Чехії, Німеччини та ін. На порталі розміщено найбільш повну базу закладів вищої освіти України та зарубіжжя. Зручний фільтр для пошуку дозволяє швидко, зручно і чітко знаходити заклади освіти відповідно до вимог шукачів та одразу за кількома критеріями (5746 університетів, 36 країн, 510 місць розміщення закладів, 28 напрямків спеціалізації, різні форми власності, категорії та типи). Портал надає лише інформативні послуги, консультації з питань вступу та допомагає абітурієнтам контактувати з престижними закладами вищої освіти по всьому світу без посередників.

14:04 20.10.2019

Конкурс "Бобер"

До участі запрошуються учні 2-11-х класів конкурс відбудеться 10-12 листопада 2019 року.

15:04 10.10.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора