Благодійні кошти

Сучасна школа – це надзвичайно складний соціальний механізм, нормальне функціонування якого можливе лише за умови тісної взаємодії усіх його складових. І не останнє місце тут за матеріально-технічним забезпеченням освітнього процесу, створенням умов, в яких якнайповніше розкриватимуться творчі можливості учнівського та вчительського колективів.

Ми безмежно раді, що довкола чимало небайдужих людей, котрі допомагають нашому закладу ставати кращим, більш функціональним та пристосованішим до сучасних вимог.

Дирекція закладу щиро вдячна усім, хто на ділі переймається проблемами закладу. Це наша міська влада, відділ освіти, які завжди відгукуються на прохання допомогти в тому чи іншому питанні.