Проект «Інформаційний простір майбутнього»

Обмеженість комп’ютерної бази, яку має заклад не дозволяє повною мірою надавати якісні освітні послуги у галузі інформаційних технологій. На даний момент у ліцеї функціонує комп’ютерний клас. Але цього не достатньо. Клас не був повністю укомплектований, що призводило до незручностей у вивченні шкільних предметів. Ми повинні створювати учням умови для здобуття сучасної, повної, якісної освіти, з вмінням використовувати сучасні та новітні комп’ютерні технології. Сучасне обладнання дає змогу розвивати інтерес школярів до вивчення інформатики, робить процес навчання незвичним, захопливим, допоможе підтримувати постійне зацікавлення дітей предметом. Тому за сприяння Жашківської міської ради вдалося покращити матеріальну базу кабінету, отримавши сучасну інтерактивну панель та 15 ноутбуків для учнів та 1 для вчителя, а отже наші учні у 2023-2024 році матимуть можливість працювати з новим обладнанням та реалізовувати власний творчий потенціал.