A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський опорний ліцей №5
Жашківської міської ради Черкаської області Уманського району

Викладання англійської мови як іноземної

Проєкт «Викладання англійської мови як іноземної»

Метою проєкту є створення кращих можливостей для інтеграції українців в світову громаду шляхом вивчення англійської мови.

Реципієнтами проєкту виступають загальноосвітні середні школи, вищі навчальні заклади, інститути післядипломної освіти, до яких призначені волонтери. В рамках Нової української школи Корпус миру в Україні у тісній співпраці з Міністерством освіти та науки визначив національні та місцеві пріоритети, які є предметом роботи волонтерів - викладачів англійської мови:

  • підвищення кваліфікації вчителів, яка здійснюється шляхом спільного викладання з волонтерами Корпусу миру, семінарів з підвищення мовної та методичної компетенції, застосування інформаційних технологій та розвиток навичок дистанційного викладання в умовах пандемії КОВІД-19
  • участь волонтерів Корпусу миру в розробці додаткових навчальних матеріалів
  • заохочення відкритості до нових ідей та змін в українських середніх школах та університетах;
  • покращення навичок спілкування англійською мовою учнями та студентами, створення умов для інклюзивного навчання в школі та просування позитивного середовища;
  • сприяння волонтерському руху, активній громадянській позиції та заохочення діяльності, скерованої на розвиток громади.

Волонтерами проєкту «Викладання англійської мови як іноземної» є громадяни США, які виявили бажання проживати два роки в Україні, ділитися своїм досвідом та надавати підтримку організаціям, які їх запросили. Основними вимогами до волонтерів є наявність мотивації працювати в навчальному закладі, викладати англійську мову разом з українськими колегами, а також мати відповідну вищу гуманітарну освіту (бакалавра або магістра).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора