Віртуальна вікторина "Історії гетьманських столиць. Козацька доба"

На початку березня відбулася онлайн зустріч - гутірка роїв середньої вікової групи Всеукраїнської гри "Сокіл" ("Джура").  Наш рій "Серця патріотів" з цікавістю прослухали та переглянули презентацію методиста відділу освіти Ганни Сліпенко на тему: "Історії гетьманських столиць. Козацька доба". Щоб закріпити почуте і побачене наші джури пройшли віртуальну вікторину та були нагороджені дипломом.

12:10 13.03.2024

XII Регіональний конкурс читців-декламаторів «Барви слова»

23 лютого 2024 року в Комунальному закладі «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т.Г.Шевченка Черкаської обласної ради» відбувся XII Регіональний конкурс читців-декламаторів «Барви слова». Конкурс присвячений Міжнародному дню рідної мови, 210 річниці від дня народження Т.Г. Шевченка та 70-й річниці утворення Черкаської області.   Проводиться Конкурс «Барви слова» щорічно з метою розвитку юнацької виконавської майстерності.   Учні нашого ліцею є активними учасниками цього конкурсу, займають призові місця. Цього року дипломами нагороджені учениці 11 класу Лановенко Діана (поезія «Черкащино! Зоря моя єдина!» Володимир Даник) та 8 класу Кравчук Марина (поезія "Черкащино, моя ти вишиванко" Галина Анічіна). Наставниками дітей є вчителі української мови та літератури Братченко У.В, Задорожня В.В.   Лановенко Діана здобула ІІ місце, а Кравчук Марина -  І місце серед учасників номінації читців-декламаторів різножанрових творів.  Вітаємо та бажаємо нових перемог!

10:41 01.03.2024

Обласний  фоточелендж "Майоріє прапор України"

Рій "Серця патріотів " долучилися до  обласного  фоточеленджу "Майоріє прапор України". Отримали Диплом за участь у заході. Дякуємо Збройним Силам України !!! Слава Україні! Героям Слава!"

08:49 20.02.2024

КОНКУРС НА НАПИСАННЯ ЕСЕ «ВІЙНА ЗА СВІЙ ШЛЯХ» (ДИТЯЧИЙ ПОГЛЯД)

З метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, пошуку та розкриття юних талантів, формування почуття національної гідності, патріотизму, причетності до історії сьогодення було проведено  протягом жовтня – листопада 2023 року  Обласний етап Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд).

15:59 18.12.2023

Перемога у І міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") (середня вікова група)

Вітаємо рій "Серця патріотів"з перемогою у І міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура") (середня вікова група), що відбувалася у онлайн форматі з 01 по 04.05.2023 року.

15:05 29.05.2023