для людей з порушеннями зору
Жашківський опорний ліцей №5
Жашківської міської ради Черкаської області Уманського району

Наші досягнення

Обласний  фоточелендж "Майоріє прапор України"

Рій "Серця патріотів " долучилися до  обласного  фоточеленджу "Майоріє прапор України". Отримали Диплом за участь у заході. Дякуємо Збройним Силам України !!! Слава Україні! Героям Слава!"

08:49 20.02.2024

КОНКУРС НА НАПИСАННЯ ЕСЕ «ВІЙНА ЗА СВІЙ ШЛЯХ» (ДИТЯЧИЙ ПОГЛЯД)

З метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, пошуку та розкриття юних талантів, формування почуття національної гідності, патріотизму, причетності до історії сьогодення було проведено  протягом жовтня – листопада 2023 року  Обласний етап Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд).

15:59 18.12.2023

Перемога у І міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") (середня вікова група)

Вітаємо рій "Серця патріотів"з перемогою у І міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура") (середня вікова група), що відбувалася у онлайн форматі з 01 по 04.05.2023 року.

15:05 29.05.2023

Підсумки міжнародного двотурового конкурсу "Арт Геній"

Цей рік став феєрверком нагород для учнів Жашківського ліцею №5. З 26.04 по 10.05 проходив міжнародний  двотуровий конкурс мистецтв "Арт Геній" . Учні та керівник гуртка "Політ фантазії", які вибороли гран-прі, було нагороджено дипломом і подякою.

14:30 24.05.2023

Диплом за участь у флешмобі "Вишиванка - душа мого народу!"

Цьогоріч українці святкують  День вишиванки 18 травня. Цей особливий день було запроваджено в Україні з 2006 року в місті Чернівцях. Ініціатором створення була Леся Воронюк. Дівчина запропонувала своїм одногрупникам одягнути вишиванки та прийти на лекції в національному вбранні.Цю ідею підтримали не лише студенти, але й викладачі.

14:33 19.05.2023

З 20 січня по 5 квітня 2023 року проходив ІІІ Міжнародний конкурс для вчителів закладів загальної середньої освіти України та освітніх установ української діаспори «Українознавчі пріоритети освітнього процесу».

12:58 19.04.2023