A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківський опорний ліцей №5
Жашківської міської ради Черкаської області Уманського району

Відкривай Україну

Освітній проєкт «Відкривай Україну» навчає підлітків втілювати свої ідеї та задуми і змінювати цим свої школи, міста та всю Україну. 

Всеукраїнський проєкт неформальної освіти «Відкривай Україну» - найбільшій в Україні освітній командний гейміфікований проєкт для учнів, що навчає підлітків втілювати свої ідеї та задуми, і змінювати цим свої школи, міста та всю Україну.

Головна ідея навчання підлітків полягає в тому, аби надати знання та можливість потренувати навички через інтерактивний сценарій. Він буде проводити учасників через такі теми, як командоутворення, робота з ідеями, зовнішні комунікації, китичне мислення, проектний менджмент.

Проєкт проходить за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України, організатором є благодійна організація «Благодійний фонд «Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну».

Посилання на сторінку проекту  https://www.vidkruvai.com.ua/

Посилання на сторінку в Facebook  https://www.facebook.com/vidkruvai.ukrainu/

Учні нашого закладу об’єдналися, щоб взяти участь в освітньому проєкті «Відкривай Україну». Була створена команда «Нестандартний варіант».

Метою нашого проєкту  стало підвищення рівня екологічної свідомості мешканців, а ідеєю для втілення – сортування сміття  місті.

Нам багато вдалося реалізувати за період роботи над проектом. Ми змогли привернути увагу громадськості міста до глобальної проблеми накопичення твердих побутових відходів. Разом з мешканцями рідного міста взяли участь у впорядкуванні та благоустрою території. Плідно та активно працюючи, наша команда отримала дипломи півфіналістів та безцінний досвід роботи в груповій та спільній роботі онлайн, навчилися комунікувати, пропонувати та переконувати, доносити до інших людей важливі проблеми які є реалією сьогодення. Тож маючи такий досвід роботи ми будемо продовжувати розвивати нашу громаду та творити завтра своїми руками.

Адже майбутнє починається з кожного із нас.

https://zhashkiv5.school.org.ua/news/08-49-15-19-04-2020/

https://zhashkiv5.school.org.ua/news/12-04-59-24-07-2020/

https://zhashkiv5.school.org.ua/news/13-07-22-26-06-2020/

https://zhashkiv5.school.org.ua/news/22-23-50-20-06-2020/

https://zhashkiv5.school.org.ua/news/12-00-03-28-10-2020/

https://zhashkiv5.school.org.ua/news/15-30-57-21-12-2020/

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора