Фрукти на нашому столі

Дата: 24.03.2023 11:00

Фрукти -це природне джерело вітамінів, корисних речовин, тому їх ми повинні вживати кожного дня.
   У фруктах міститься багато всього, що потрібно організму. Це мінерали, клітковина, а також важливі антиоксиданти та фітохімічні речовини. Вони допомагають зміцнити вашу імунну систему. Фрукти зміцнюють організм, допомагають  знизити ожиріння, підтримати здорову вагу, знизити рівень холестерину і артеріальний тиск.
   Саме тому учні 2 класу разом з вчителем англійської мови Гавриляк Т.П. прослухали цікавий урок "Фрукти".
Школярі вивчали вірш до даної теми, розгадували загадки та виконували різні цікаві завдання.
   Даний урок розширює кругозір учнів, розвиває фонематичний слух, виховує культуру спілкування, розуміння важливості оволодіння англійською мови, формує навички усного мовлення.