З турботою про дітей

Дата: 22.07.2024 11:23

Фото без описуЗавдяки  турботі, підтримки влади та постійних спонсорів наш ліцей з кожним роком стає більш сучасним освітнім закладом. Сьогодні передаємо слова вдячності за турботу, розуміння, підтримку депутату обласної ради, керівнику соціальних проектів БФ «Нова громада» Погорілому Віктору Григоровичу. Адже за його сприяння наші п’ятикласники мають нові та якісні стільці. Тож бажаємо учням посидючості за партами та уваги на уроках, веселого настрою і дзвінкого сміху на перервах, захоплюючих занять та високих оцінок. А Віктору Григоровичу дякуємо за постійну допомогу в створенні належних умов розвитку, навчання та виховання дітей. Разом ми закладаємо міцний фундамент світлого майбутнього наших дітей.