День цивільного захисту : знання - на варті життя!

Дата: 09.05.2024 11:26

Фото без опису

Безпека дітей завжди була пріоритетом сьогодення, але у цей страшний для нашої держави час жорстока реальність змушує зовсім інакше подивитися на проблему безпеки в цілому та безпеки дітей окремо. Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій ,в нашому  ліцеї  було проведено День Цивільного захисту.

Напередодні і в День Цивільного захисту були проведені інструктажі та практичні заняття  формувань Цивільного захисту.

З метою практичної перевірки готовності закладу до проведення ефективних заходів щодо захисту учасників освітнього процесу при виникненні надзвичайних ситуацій, була здійснена евакуація учнів, учителів та працівників закладу.  Основними завданнями були вдосконалення теоретичних знань і практичних навичок учнів та персоналу закладу щодо дій в умовах екстремальних ситуацій.

В ході Дня Цивільного захисту проведено ряд заходів:

-перегляд відео "Безпека життя і цивільний захист - долаємо перешкоди";

-бесіда "Вчимося діяти у надзвичайних ситуаціях";

-година спілкування "Цивільний захист -це не жарти, треба всім про нього знати";

-практичне заняття " Перша медична допомога".

Нехай мир запанує на нашій землі, а знання та згуртованість стануть щитом від будь-яких небезпек! Дякуємо ЗСУ за можливість бути,  навчатися і працювати у стінах рідного закладу. Маємо велику надію, що наступний День Цивільного захисту відбудеться уже в час Перемоги і під мирним небом.