Запрошення на вечірку

Дата: 23.11.2021 12:45

Признавайтесь хто не любить вечірки?Вечірка...Як весело і цікаво.А особливо тематичні вечірки: піжамна вечірка, футбольна вечірка,костюмна вечірка,японська вечірка...

Вечірка може проводитися з нагоди свята, наприклад день народження або без будь-якої нагоди.Вечірки часто супроводжуються іграми, змаганнями, музикою та танцями, солодощами, смачними стравами, коктейлями. Саме тому, учні 5 класу разом з вчителем англійської мови Гавриляк Тетяною Петрівною виготовляли запрошення на вечірку.Школярі запрошували своїх друзів на різні види вечірок.

Під час уроку школярі розширювали свій світогляд, збагачували свої знання,розвивали фонематичний слух, вчилися логічно висловлювати свої думки,розвивали культуру читання.

Учні удосконалювали свою вимову. Закріпили вивчення лексичних одиниць.Вчитель розвивала творчий потенціал учнів.