Всеукраїнська трудова акція "Парад квітів біля школи"

Дата: 03.10.2022 12:50

Ще з давніх часів квіти в житті людей відігравали величезну роль. Вони завжди асоціювалися з любов'ю, радістю, гарним настроєм і бадьорістю. Природа створила безліч різноманітних квіткових рослин, серед яких дуже багато таких, що мають декоративне значення для людини. Кожен з двохсот тисяч видів цих прекрасних рослин на нашій землі унікальний, по-своєму гарний і незвичайний, кожен викликає море радісних емоцій і переживань. Саме тому Всеукраїнська трудова акція «Парад квітів біля школи» знайшла своє місце у творчих та трудових справах учнів нашого закладу. Пізнання довкілля, дослідження рідного краю, створення відповідного дизайну біля закладу, переконало, що можна дивитися і бачити красу, бути її творцями, отримувати нові враження, проявляти милосердя до природи, бути готовим прийти на допомогу.