Четвертий день - День захисту дітей

Дата: 31.05.2019 13:08

Щороку першого червня в нашій державі відзначається Міжнародний день захисту дітей.
      Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість, наше майбутнє. І тому всі сили ми покладаємо на те, щоб вони росли здоровими і щасливими. В цей день вихованці нашого пришкільного табору «Живчик» взяли участь у концертнто-розважальній програмі, спортивних змаганнях та ще багато інших цікавих заходах.
      Сьогодні діти та вихователі отримали безліч позитивних емоцій, гарних вражень від побаченого та почутого. Сподіваємось, що цей день табірної зміни надовго залишиться в пам'яті наших діток і вони з нетерпінням чекатимуть на нього наступного літа.
      Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.