Психологічна хвилинка з учнями 1 класу

Дата: 03.03.2023 13:20

Кожна дитина - художник. Труднощі в тому, щоб залишитися художником, вийшовши з дитячого віку. Пабло Пікассо Сьогодні турбота про психічне здоров'я учнів – є найважливішою та першочерговою роботою психолога та вчителя. Від самопочуття, життєрадісності, бадьорості дітей залежить їх життя, світогляд, розумовий розвиток, віра в свої сили. Адже однією з важливих частин психологічного здоров'я учня є комфортні, сприятливі психологічні умови навчально-виховного процесу у якому учень не зазнає стану стресу, підтримуючи процеси формування особистості учня та його соціальна адаптація. Саме тому практичним психологом закладу Сміщенко С. С. разом з учнями 1 класу провела психологічну хвилинку. Під час якої діти виконували різноманітні вправи, такі як: Дихання в техніці "Долоня", "Квітка", "Кулька", вправа "Міцні обійми", "Кулачковий ритм", "Розімнись та повернись". За допомогою таких вправ дитина стає більш спокійною, врівноваженою, а також вони допомагають краще зрозуміти свої почуття. В результаті учні навчаються володіти собою, своїми емоціями, контролюючи їх, свої дії загалом, зберігаючи більш рівний емоційний стан. Адже основна мета сучасного закладу освіти полягає у формуванні здорової особистості. Здорової, як фізично, так і психологічно.