Гідність у дії! Будьмо достойними людьми

Дата: 01.12.2022 13:23

"Гідність у дії! Будьмо достойними людьми"саме під такою назвою практичним психологом закладу Сміщенко С. С. було проведено заняття з елементами тренінгу з учнями 3 класу. Під час уроку учні згадали, що таке гідність та гідні вчинки, як вчиняти правильно та яким чином запобігати неприємним ситуаціям. Вправа "Комплімент" допомогла кожному передати приємний та хороший настрій. Гра "Картопля" стала захоплюючим та цікавим моментом, під час якого діти зрозуміли, що всі люди схожі, але різні. Та кожен повинен старатися більше дізнатися про людину, її можливості, вміння перед тим як робити висновки. На закінчення намалювали малюнок на тему: "Мої слова про гідність". Саме такі заняття допомогають виховувати в учнів толерантне ставлення, вміння допомагати та співпереживати. Розвивають відчуття справедливості, розуміння та співпраці як одного колективу.