Міжнародний день домашніх тварин

Дата: 30.11.2023 13:26

30 листопада у світі відзначають Міжнародний день домашніх тварин. Цей день нагадує нам про те, що приручених звіряток необхідно кожній людині сприймати виключно як друзів, підопічних, членів своєї сім'ї, але зовсім і категорично не як об'єкт розваг.
Сьогодні другокласники не можуть уявити свого життя без веселого собачки чи поважного котика. На ранковій зустрічі діти розповідали про свого улюбленця, як доглядають, як балують, як розуміють їх. Слухали цікаві факти та історії про "братів наших менших", провели пізнавальну вікторину, виготовили аплікації чотирилапих друзів.
В цей день прекрасна нагода нагадати домашнім тваринам про свою любов та турботу. Адже наші вихованці часто замінюють своєму господарю близьку людину, рятують від самотності та смутку, знімають стрес, а іноді й захищають від ворогів.