Ми дружний клас. Ми одна родина

Дата: 21.10.2021 13:31

Практичним психологом закладу Сміщенко С. С. разм з учнмями 3-го класу було проведено заняття з елементами тренінгу на тему "Ми дружний клас. Ми одна сім'я".

Під час уроку учні визначали, що таке дружба, як кожен розуміє дружні відносини. Обговорили якості справжнього друга. Виконали вправу "Вгадай емоцію" під час якої діти співпрацювали та вчилися розуміти один одного. Формулювали та обговорювали правила для дівчаток та хлопчиків. Виконали свою улюблену руханку.

Таким чином школярі вчилися дружби, толерантності,  взаємодопомоги, ввічливого ставлення до оточуючих, розширили знання про створення взаєморозуміння у колективі, а також уміння висловлювати та ділитися своїми думками, знаходити вихід з проблемних ситуацій.