Всесвітній День дитини
У 1954 році Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам увести в практику святкування Всесвітнього дня дитини як дня світового братерства і взаєморозуміння дітей, присвяченого діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.
Кожна дитина має свої права, а підростаючи, повинна мати більше можливостей брати участь у житті суспільства, готуватися до самостійного життя, користуватися правами свободи думки і слова.
20 листопада 1989 р. було прийнято перший в історії документ, який об’єднав майже всі країни світу – Конвенцію про права дитини. Україна ратифікувала зазначену Конституцію у вересні 1991 року.
Учні 2 класу разом з класоводом Андріяш І. В. провели конкурс з розфарбовування розфарбовок у парі з другом на тему "Діти Землі - надія планети". Писали листи-побажання дітям усього світу.
На виховному заході присвяченому дню Дитини, другий клас разом із класоводом Щукою Інною Олександрівною продовжували формувати уявлення про права дитини, ознайомлювались з поняттям "право", "Конституція", "Декларація", "Конвенція". Визначали, що дітей робить щасливими і хто може цьому сприяти.
Класовод 4 класу Донець Любов Іванівна провела годину спілкування " Ми - діти України. І маємо жити щасливо в квітучій державі". Учні у віршах засвоювали знання про свої права і обов'язки, ознайомлювались з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини, а також цікаво проводили рухливі ігри "Ми веселі діти", вправу "Мікрофон" (удома діти продумали, що саме вони хотіли попросити у Президента нашої країни, щоб дітям України мтало краще жити) , інсценізували і розігрували уривки із казок.
З учнями 5 класу пройшло заняття "Знаю права і змінюю світ" до Всесвітнього дня дитини.
Учні розглянули: проблеми, що постають перед людьми, які мають різні цінності та життєві шляхи та загалом поновили і розширили знання про свої права, виховували почуття гідності, уміння поважати інших; формували можливість зрозуміти, що ми всі різні, неповторні, відчути себе як особистість серед інших; учили встановлювати стосунки на доброзичливій, толерантній основі.
Адже кожна людина є цінною та важливою, незалежно від статі, мови, релігії, кольору шкіри тощо.
Учні 6 класу разом з класним керівником Тютюнник Г. В. провели годину спілкування "Права дитини" , на якій ознайомилися з Конвенцією ООН. Діти розповіли про права, якими користуються, згодом і свої обов'язки. Підсумком стала гра "Так чи ні?".
Класний керівник Ніколаєва Наталія Федорівна провела у 7 класі виховну годину «Подорож у країну прав дитини».
Учні 8 класу прослухали класну годину разом з класним керівником Гавриляк Тетяною Петрівною дізналися про права дітей про Конвенцію, щоб краще запам'ятали дивилися презентацію на тему "Діти-наше майбутнє" дізналися про життя дітей у різних країнах світу, обговорювали тему "Відповідальність неповнолітніх".
Не забуваймо, що діти — це наш із вами завтрашній день, і від нашого ставлення до них сьогодні залежить майбутнє суспільства.