Всесвітній день  читання  вголос

Дата: 07.02.2024 13:49

7 лютого наша країна відзначає "Всесвітній день  читання  вголос." Це день, присвячений силі грамотності та тієї радості, яка виникає, коли ми розповідаємо вголос історії в сім'ї,  класі. Учні 4 класу обирали для себе твір улюбленого автора та читали його вголос. Кожен з них намагався читати виразно, дотримувався темпу читання, щоб інші діти  розуміли, про що цей твір і чому нас навчає?  Ця ініціатива підготовлена бібліотекарем  Шевчук Ю. В.  та класоводом Павлюк І. Ф.  стала вже традицією у нашому ліцеї.

Головною метою  цього заходу є залучення  учнів до процесу читання, донесення краси літературного слова до оточуючих. Відчути, яке це насправді задоволення- просто читати вголос для інших, щоб нагадати усім, що освіта є одним з основних  прав людини і це право має кожен з нас.