«Казки Погорєлова» – навчально виховний проєкт дитячого розвитку

Дата: 30.11.2023 13:54

«Казки Погорєлова» – навчально виховний проєкт дитячого розвитку від українського письменника Євгена Погорєлова. Метою проєкту є всебічний розвиток дітей за допомогою повчальних історій, ігрових методик та технологій.

Жашківський опорний ліцей №5  - це заклад, який постійно у творчому пошуку, бере участь у різноманітних акціях, конкурсах, проєктах.

Натрапивши на цікавий проєкт "Казки Погорєлова", переглянувши всі корисні посилання,  ми впевнилися,що участь у ньому принесе величезну користь усій учнівській спільноті, а також зрозуміли, що книги, які вони дарують, дуже потрібні нашому ліцею.

Найголовніше те, що книжки двомовні: англійська та українська. Те, що зараз всім потрібно, адже вони допомагають практикувати іноземну мову. Також на офіційному сайті проєкту корисної інформації ще більше. А ще можна віднайти цікаві поради з розвитку дітей, інтерактивні пазли, аудіо казки та багато цікавого та корисного. Не зволікайте – завітайте!

pogorelovtales.com