Конкурс "Барви слова"

Дата: 01.03.2023 14:01

21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, у Комунальному закладі «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка Черкаської обласної ради" відбувся ХІ регіональний конкурс читців-декламаторів «Барви слова», метою якого є популяризація українського слова в різножанрових творах, формування високої духовності молодого покоління, підтримка талановитої молоді, співпраця між закладами загальної середньої освіти та навчальними закладами вищих рівнів.

Учні нашого ліцею є активними учасниками цього конкурсу, займають призові місця. Цього року дипломами нагороджені учениця 10 класу Лановенко Діана (поезія "Я повернуся.." Ілля Чернілевський) та учениця 11 класу Михайлюк Анастасія (поезія "І знову сон..." Оксана Бородай).Наставниками дітей є вчителі української мови та літератури Братченко У.В, Задорожня В.В.

Незважаючи на конкуренцію, Лановенко Діана та Михайлюк Анастасія здобули перші місця серед учасників номінації читці-декламатори різножанрових творів.

Вітаємо та бажаємо нових перемог!