Інженерний тиждень продовжується!

Дата: 07.02.2024 14:10

Інженерний тиждень продовжує дарувати нашим здобувачам освіти нові позитивні емоції та життєвий досвід.

Що ж було цікавого, пізнавального та корисного у 1 класі сьогодні? Рухлива іграшка для дихальних вправ "Гусінь".  З простих матеріалів, соломинки та паперу, маленьким інженерам вдалося виготовити іграшку для забави. Діти поштовхом повітря через соломинку змусили рухатися паперову гусінь  так, як це робить справжня у природі - згинається та розгинається. І звичайно ж влаштували веселі перегони. Було весело!

А от учні 4 класу конструювали  робота із сірникових  коробок. Кожен мав можливість сконструювати  робота за власним задумом. Робота  для учнів була цікавою. Вони із задоволенням працювали над власною ідеєю!

- Скелети хребетних тварин створити нам?

-Так, ми це зможемо!  У рамках інженерного тижня учні 7 класу на уроці біології виготовили скелети хребетних тварин. Для створення проєкту школярі використали безліч різних матеріалів: макарони, рис, "алмази", 3d-ручку.

Урок приніс дітям новий інженерний досвід та масу позитивних емоцій.