Безпека дорожнього руху - це життя!

Дата: 17.11.2021 14:10

Безпека дорожнього руху - Сайт teremok45!Виховання у юних учасників дорожнього руху правил поведінки на дорозі – одне з головних завдань школи. У рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху до учнів 3 класу завітали представники патрульної поліції  - молодший лейтенант Савчук В.С. та лейтенант поліції Шеремета Д.І.. Вони розповідали юним пішоходам про безпечну поведінку на дорозі,  провели бесіду і ознайомили школярів з місцями безпечного переходу проїжджої частини дороги, із дорожніми знаками, закріпили і актуалізували знання учнів про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях. На кінець зустрічі діти мали можливість побувати у ролі поліцейського, тримаючи у руках справжній жезл.