Психологічна хвилинка з 1 класом

Дата: 02.10.2023 14:32

Діти – це не речі, які потрібно ліпити, а люди, яких потрібно розкривати.

Регулярне проведення психологічних хвилинок допомагає учням стати більш спокійним, врівноваженим, а також дає змогу краще зрозуміти свої почуття та відчуття.

Таким чином практичний психолог закладу Сміщенко С. С. разом з 1-м класом провели розвантажувальну психологічну хвилинку. Школярі з цікавістю виконували вправи "Пишу у повітрі", "Трикутний ковпак", "Право-ліво", намалювали малюнки на тему : "Моя сім'я" та інше.

Саме такі хвилинки дають змогу створити сприятливу атмосферу, що дозволить дітям розвантажитися, розслабитися, зняти емоційне напруження, відновити почуття безпеки та психоемоційного комфорту, що є природним механізмом стабілізації. Адже,  "Метою школи завжди повинно бути виховання гармонійної особистості, а не спеціаліста" - казав Альберт Ейнштейн.