День джинсів

Дата: 24.04.2024 14:35

День деніму (День джинсів) проводиться в останню середу квітня. В цьому році цей день припав на 24 квітня.

На сьогоднішній день джинси- це одні з найбільш популярних видів одягу. І це не випадковість, адже їх зручно носити і вони пропонують безліч дизайнів на будь- який смак.

Тому учні 4 класу на чолі з класоводом Павлюк І.Ф. провели свій флешмоб «Одягни сьогодні джинси»

Цікаво? Хто придумав джинси?

Історія джинсового одягу налічує понад 200 років. І хоч джинси вже не назвеш чимось незвичним, але історія їхнього поступу світом дуже цікава. У середині 19 століття, Лівай Строс ( анг. Levi Strauss, уроджений Леб Штраусс), емігрував з матір’ю і двома сестрами в США. За кілька років до цього в США переїхали його два брати, які в Нью- Йорку торгували тканинами. Коли почалася золота лихоманка, Лівай Стросс повіз на Західне узбережжя США, Сан- Франциско, товар своїх братів. Тканину миттєво розкупили на пошиття наметів для золотошукачів. На решту матерії Страусс замовив у кравця штани, які виявилися на рідкість вдалими в співвідношенні якість/зручність.

У 1853 році Страусс заснував у Сан- Франциско фірму «Levi Strauss & Co”. До речі, досі найбільш відомий у світі виробник джинсів носить його ім’я - Levi’s .

Ну що ж, друзі, тепер ви знаєте історію джинсів, і можете приєднатися до нашого флешмобу!!!