Міжнародний День Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря.

Дата: 22.04.2024 14:37

Міжнародний день Землі щороку відзначається 22 квітня як свято, присвячене підтримці природи та екологічної освіти. Цей день нагадує нам про важливість збереження нашої планети та відповідальності кожного з нас перед майбутніми поколіннями. Міжнародний день землі – свято чистої Води, Землі і Повітря.

Найменші учні нашої школи долучилися до святкування. Розширили знання про екологію, нагадали про необхідність дбайливого ставлення до природи і турботу один про одного. Дізналися коли Земля буває «сумною», а коли «веселою». А на згадку виготовили символічні браслетики із зображенням природи аби об’єднатися у справі захисту навколишнього середовища.

Від кожного з нас залежить майбутнє нашої планети, тому долучайтеся до святкування та зробіть свій внесок у збереження нашої прекрасної Землі!

Бережімо нашу Матінку!